Zapewniamy kompleksowe prowadzenie każdej inwestycji – od przygotowania dokumentacji, usług pomocy technicznej, opracowania dokumentacji projektowej, poprzez nadzór inwestorski, usługę inwestora zastępczego, zarządzanie inwestycją - aż po końcowe rozliczenie, rozruch i inne usługi niezbędne do odbioru ostatecznego.

Poznaj nas ENGkim jesteśmy?

Oferujemy pełen zakres usług przeznaczonych dla Inwestorów decydujących się na realizację przedsięwzięć infrastrukturalnych, wymagających profesjonalnego zarządzania całym procesem inwestycyjnym.

Zajmujemy się inwestycjami odgrywającymi pierwszoplanowe role zarówno na polu ogólnopolskim, jak i lokalnym. Realizowane przez nas przedsięwzięcia są finansowane ze środków krajowych oraz Unii Europejskiej i prowadzone zgodnie z polskim prawem budowlanym i procedurami kontraktowymi FIDIC.

Fakty i liczby

20lat

2000

300

>50mld PLN

DOŚWIADCZENIA
W ZARZĄDZANIU
INWESTYCJAMI

INŻYNIERÓW
i konsultantów

zrealizowanych
INWESTYCJI
BUDOWLANYCH

WARTOŚĆ
REALIZOWANYCH
inwestycji

Kilka słów o nasco
robimy?

Jesteśmy profesjonalnym partnerem Wykonawcy robót budowlanych, reprezentującym Inwestora, pełniącym rolę administratora procesu budowy, który kontroluje jakość, terminowość i budżet prac, biorąc na siebie odpowiedzialność oraz podejmując decyzje techniczne i finansowe.

W skład naszego zespołu wchodzą osoby pełniące funkcje: menedżerskie, nadzoru technicznego, finansiści, kosztorysanci, prawnicy, kontrolerzy jakości i BHP-owcy oraz harmonogramowcy i analitycy.

Obszary działalności

Nasza działalność skoncentrowana jest na profesjonalnym zarzadzaniu realizacją oraz nadzorze inwestorskim nad inwestycjami z obszarów:

  • Budownictwo ogólne Budownictwo ogólne
  • Budownictwo infrastrukturalneBudownictwo infrastrukturalne
  • Budownictwo energetyczne i gazoweBudownictwo energetyczne i gazowe
  • Budownictwo ekologiczneBudownictwo ekologiczne

Wartościjakie są nasze cele?

Świadcząc nasze usługi, działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju gospodarki i społeczeństwa z jednoczesnym poszanowaniem środowiska naturalnego, obowiązujących zasad etyki, jak również z należytą dbałością o satysfakcję Inwestorów i pełen komfort przyszłych Użytkowników powstałych obiektów.

Jest to możliwe dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu kadry, doskonalonym przez lata procesom realizacji złożonych inwestycji, wysokiej wydajności oraz partnerskim relacjom z Inwestorami i Wykonawcami.

Nasze realizacje

Sorry, no posts matched your criteria.

Aktualności

Masz pytania co i jak możemy zrobić
dla Twojej inwestycji ? jesteś zainteresowany?

skontaktuj się z nami

Nasi klienci

0