Zapewniamy kompleksowe prowadzenie każdej inwestycji – od przygotowania dokumentacji, usług pomocy technicznej, opracowania dokumentacji projektowej, poprzez nadzór inwestorski, usługę inwestora zastępczego, zarządzanie inwestycją - aż po końcowe rozliczenie, rozruch i inne usługi niezbędne do odbioru ostatecznego.

aktualności

Murale Banksy’ego na fasadzie MSN

24 lutego, 2024

Dzisiaj przypada dwuletnia rocznica rozpoczęcia wojny na Ukrainie. Z tej okazji o godzinie 21:00 na fasadzie nowego budynku Muzeum Sztuki Nowoczesnej odbędzie się niezwykłe wydarzenie – projekcja filmu „Murals”, w którym Dan Shapiro, Alex Topaller i Artem Ivanenko uchwycili prace Banksy’ego. Podobne pokazy odbędą się jednocześnie w Warszawie, Tallinie, Waszyngtonie i Florencji.

„Murals” to dokumentalne doświadczenie, które powstało w wyniku współpracy polskich, ukraińskich i amerykańskich artystów. Przedstawia ono tragiczne wydarzenia na Ukrainie, wykorzystując skany murali artysty Banksy’ego, powstałe w czasie inwazji Rosji na Ukrainę.

Film miał swoją premierę podczas tegorocznej edycji Cannes Next, części Festiwalu Filmowego w Cannes. Zdobył nagrodę publiczności w Londynie oraz był prezentowany na festiwalach w Warszawie, Tallinie i na kinowych ekranach między innymi w Genewie, Kopenhadze i Berlinie.