Zapewniamy kompleksowe prowadzenie każdej inwestycji – od przygotowania dokumentacji, usług pomocy technicznej, opracowania dokumentacji projektowej, poprzez nadzór inwestorski, usługę inwestora zastępczego, zarządzanie inwestycją - aż po końcowe rozliczenie, rozruch i inne usługi niezbędne do odbioru ostatecznego.

aktualności

20 miejsce w rankingu firm inżynieryjnych i projektowych

29 lutego, 2024


Z dumą informujemy, że zostaliśmy uznani za jednego z liderów sektora firm inżynieryjnych i projektowych w prestiżowym krajowym rankingu „Build The Future” za rok 2022. To dla nas niezwykłe wyróżnienie oraz dowód uznania naszej pracy i zaangażowania w każdy projekt, który podejmujemy.


Rok miniony obfitował w wyzwania i sukcesy, które były możliwe dzięki niezwykłemu zaangażowaniu całego Zespołu ECM Group Polska.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy byli z nami i wspierali naszą misję tworzenia innowacji w dziedzinie inżynierii. Wasze wsparcie było niezastąpione i stanowiło kluczowy czynnik naszego sukcesu. Dzięki Wam mamy możliwość kontynuowania naszej pasji i nieustannego dążenia do przodu, stale podnosząc poprzeczkę dla siebie i dla branży.

Zatem wielkie podziękowania za wspólne budowanie lepszej przyszłości!

Każdy z Was jest integralną częścią naszego sukcesu, a wspólnie jesteśmy w stanie podejmować kolejne wyzwania i projekty, które przynoszą nowe innowacje i pozytywne zmiany.