Zapewniamy kompleksowe prowadzenie każdej inwestycji – od przygotowania dokumentacji, usług pomocy technicznej, opracowania dokumentacji projektowej, poprzez nadzór inwestorski, usługę inwestora zastępczego, zarządzanie inwestycją - aż po końcowe rozliczenie, rozruch i inne usługi niezbędne do odbioru ostatecznego.

aktualności

Ruszamy z nadzorem budowy sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury

2 grudnia, 2021

2 grudnia 2021 roku mieliśmy zaszczyt podpisać umowę z Urzędem Miejskim w Pszczynie na pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla zadania inwestycyjnego pn. Budowa sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury.

Obiekt jest zlokalizowany niedaleko centrum Pszczyny, otoczony jest ulicami: Jagiełły, Bednorza i Bielską z wjazdem od ul. Bednorza. Budynek o zróżnicowanej wysokości, jedno i trzykondygnacyjny, niepodpiwniczony z ogrodem, do którego przylega budynek techniczny. Od strony ul. Bednorza znajduje się parking dla samochodów osobowych z 51 miejscami parkingowymi (w tym 3 miejsca dla osób o ograniczonej zdolności ruchowej).

PCK będzie pełniło szereg funkcji – od widowiskowej, kulturalnej, edukacyjnej, poprzez sportową, aż po rekreacyjną i rozrywkową.